Imanta / Zolitūde

Uzmanību!! Sakarā ar Covid-19 valstī noteikto ārkārtas situāciju un ierobežojumiem, informēju, ka 2019./2020. gada nodarbību sezona netiks turpināta.

Jauno sezonu kā parasti ir plānots sākt septembra otrajā nedēļā, taču arī tas ir atkarīgs no situācijas saistībā ar Covid-19 un Valdības lēmumiem.

Gan par nākamās sezonas sporta nodarbībām, gan par vēl iespējamajām šīs vasaras nometnēm, informēsim Jūs mājaslapā un mūsu Facebook vietnē.

Lai laba veselība un saulains pavasaris!

 

Dalībnieku sadalījums pa vecuma grupām:

- mazie bērni (3 - 4 gadi),
- vidējie bērni  (5 - 6 gadi),
- lielie bērni (7 - 11 gadi).

Nodarbību dienas un sākuma laiki:
3 - 4 gadi: PIRMDIEN un TREŠDIEN no 18:30 - 19:30;
5 - 11 gadi: PIRMDIEN un TREŠDIEN no 19:30 - 20:30.

Norises vieta:

Imantā, tagad Latvijas Universitātes, pirms tam Rīgas Pedagoģijas un izglītības vadības akadēmijas sporta zālē, Imantas 7. līnijā 1, Rīgā (atrodas līdzās Imantas 7. līnijas, Jūrmalas gatves un Anniņmuižas bulvāra krustojumam).

Maksa par nodarbībām:
- 55,00 Eur mēnesī (nodarbības 2x nedēļā).

Gadījumos, ja bērns veselības apstākļu dēļ neapmeklē 4 vai vairāk nodarbības mēnesī un tiek uzrādīta ārsta zīme, tiek piemērota fiksētā mēneša maksa 35 Eur.

Ja nodarbības apmeklē vienas ģimenes 2 vai vairāk bērni, piemērojam  25% atlaidi.

Uzmanību! Mums ir interešu izglītības license - lai no VID atgūtu pārmaksāto IIN nodokli, maksājuma uzdevumā obligāti jānorāda bērna vārds, uzvārds, personas kods un mūsu juridiskais nosaukums Nodibinājums Kustību lauks.

Nodarbībā nepieciešamais:
Bērniem - īsais sporta tērps, sporta apavi (botas vai kedas), pudele negāzēta ūdens. Vecākiem - maiņas apavi vai atrašanās zālē zeķēs.

Nodarbības saturs:
Mazo bērnu grupa: 1 h garas vispusīgas sporta nodarbības (vispārējā fiziskā sagatavotība) - vieglatlētikas un vingrošanas pamati, kustību spēles un rotaļas.

Vidējo un lielo bērnu grupa: 1 h vispusīgas sporta nodarbības (vispārējā fiziskā sagatavotība) - vieglatlētikas, vingrošanas un dažādu sporta spēļu pamati (basketbols, rokasbumba, futbols, florbols u.c.).


Treneri:  Edgars Šelders, Līga Svetlova, Liene Seile

 

Lai pieteiktos nodarbībām, lūdzu aizpildiet pieteikuma anketu!

Nodarbību laiks

Pirmd. un Trešd.: 18:30 - 19:30 un 19:30 - 20:30

Kontakti

Adrese

Imantas 7. līnija 1, Rīga