Liene Seile (Rīga)

Kopš 2019. gada trenere Torņkalna filiālē un trenere vasaras sporta nometnē Torņkalnā, skolotāja vasaras radošajā nometnē Teikā.

Daugavpils Universitātes absolvente. Profesionālais bakalaurs - Sporta un sociālo zinību skolotāja. Šobrīd maģistratūras studijas pedagoģijā Latvijas Lauksaimniecības Universitātē.

Liene: Daudzus gadus trenējos vieglatlētikā, sporta skolā Arkādija. Daugavpils Universitātē spēlēju frisbija komandā, kā arī dejoju tautas dejas.
Es bērnībā nebiju ļoti sportisks bērns, bet aptuveni sestajā klasē nokļuvu vieglatlētikā, un tur es sportu iemīlēju. Katrs treniņš man bija kā jauns izaicinājums un piedzīvojums. 

Manas bērnības sapņu profesijas bija, policiste, ugunsdzēsējs, dabas draugs un dienests Nacionālajos Bruņotajos Spēkos. Bet tad, negaidīti izlēmu kļūt par sporta skolotāju, un šobrīd esmu laimīga par savu izvēlēto profesiju.Esmu laimīga, ja spēju bērnā radīt smaidu, un, ja smaids tiek sasniegts treniņa procesā, tad zinu, ka esmu uz pareizā ceļa, un bērna prieks kļūst par manu prieku.

Atpakaļ

Kontakti